W tym miejscu zainwestujesz w złoto bez obaw o bezpieczeństwo

Udostępnij

Złoto to bez wątpienia wartościowy produkt na rynku inwestycji. W świetle ustawy złoto inwestycyjne to złoto występujące w trzech postaciach, jako złote sztabki o próbie co najmniej 995, jako złote monety bulionowe o próbie 995, które zostały wybite po 1800 roku. Złotem inwestycyjnym jest również złoto, reprezentowane przez papiery wartościowe. Złoto inwestycyjne jest traktowane jako waluta nie surowiec, gdyż jest zwolnione z podatku VAT.Bezpieczne miejsce zakupu i zakupu złota?

Inwestując w złoto, należy wziąć pod uwagę dwa bardzo ważne czynniki, pierwszy z nich to aktualny kurs dolara amerykańskiego, ponieważ w tej walucie są zawsze podawane notowania złota na giełdzie. Drugi bardzo ważny czynnik to aktualna cena kruszcu złota na światowych giełdach. W Polsce cena złota jest wyliczana na podstawie giełdy londyńskiej, z tego względu, że oba Państwa, mają podobną strefę czasową i posiadają bliskość geograficzną.

Osoby, które chcą zainwestować w złoto, często zadają sobie dwa bardzo ważne pytania. Pierwsze brzmi: „Jakie złoto inwestycyjne kupować?”, natomiast drugie: „Gdzie bezpiecznie zainwestować w złoto?”. Odpowiadając na pierwsze pytanie, warto przy inwestycji złota wziąć pod uwagę dwa produkty: sztabka złota i złote monety. Przewagą chętniej wybieranych złotych sztabek jest niższy próg inwestycji. Natomiast złote monety charakteryzują się łatwą rozpoznawalnością, przez co prościej można zidentyfikować ich autentyczność. Przy inwestycji w złoto trzeba się bardzo dokładnie zastanowić gdzie takie złoto kupić, a także, w jaki sposób je przechowywać.

złote sztabki

Mennica Krakowska

Istnieje na rynku wiele miejsc oferujących sprzedaż złota inwestycyjnego, jednym z najwiarygodniejszych podmiotów na polskim rynku oferującym inwestycje w złoto, oraz szeroki zakres usług z tym związanych jest bez wątpienia Mennica kapitałowa w Krakowie. To miejsce, gdzie kompleksowo dokonasz inwestycji, a dodatkowo za niewielką opłatą będziesz mógł przechowywać tam swoje złoto w najwyższej jakości warunkach. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić, że Twoje oszczędności trafią w niepowołane ręce, a Ty stracisz dużą sumę pieniędzy. Ogromnym zagrożeniem przechowywania złota w domu jest narażenie na zniszczenia, gdyż powinno ono być przechowywane w specjalnych warunkach.

Mennica kapitałowa w Krakowie zapewnia wysoką jakość usług, dbając o bezpieczeństwo i kompleksową obsługę każdej inwestycji. W swojej ofercie posiada wiele wartościowych przedmiotów inwestycyjnych takich jak złote sztabki, monety z całego świata czy inne wartościowe obiekty inwestycyjne np.: granulat złota. Mennica kapitałowa w Krakowie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze pracowników wyróżnia się na polskim rynku inwestycyjnym wysoką jakością usług i dużym bezpieczeństwem transakcji

Inwestując w złoto w tym miejscu, możesz bez obaw przechowywać swoje zainwestowane pieniądze w postaci złotych sztabek czy monet i jednocześnie mieć do nich nieograniczony dostęp. Takie rozwiązanie zapewnia komfort i wygodę dla każdego inwestora, z jednej strony masz pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne i nikt Ci ich nie skradnie, a z drugiej masz pełen dostęp do przedmiotu inwestycji.

Często się zdarza, że w trakcie dokonywania inwestycji, szczególnie gdy dokonujemy tego pierwszy raz lub gdy w grę wchodzą ogromne pieniądze człowiek nie myśli racjonalnie. Z pewnością każdemu w takiej chwili towarzyszy z jednej strony stres, przed tym ogromnym wydarzeniem, z drugiej natomiast euforia i podekscytowanie przed tym, co za chwilę się wydarzy i czego zostaniemy właścicielami. Dlatego też bez wątpienia warto dokonać inwestycji w zaufanym i bezpiecznym miejscu, potwierdzonym wieloma certyfikatami, które nie może pozwolić sobie na sprzedaż podróbek, czy przedmiotów o jasno niepotwierdzonej autentyczności. Z pewnością bardzo dobrze byłoby, aby obsługa takiego miejsca podpowiedziała, jak w bezpieczny sposób przechować produkt, w który z pewnością inwestor włożył niemałe pieniądze. Takim miejscem właśnie jest Mennica kapitałowa w Krakowie, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie inwestycji, dla której bezpieczeństwo transakcji i poczucie bezpieczeństwa inwestora z pewnością są najwyższym celem. Świadczy o tym przez lata wypracowana marka, a także różne certyfikaty.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz