XTRF - automatyzacja pracy biura tłumaczeń

Udostępnij

Obecnie, bardzo dużo osób korzysta z usług biur tłumaczeń. Otwarte granice sprawiają, że częściej podróżujemy i zamieszkujemy w innych krajach. W związku z czym, niejednokrotnie potrzebujemy profesjonalnego tłumaczenia najróżniejszych dokumentów. Ale do biur tłumaczeń często zgłaszają się również firmy, które wymagają wykonania przekładów dokumentów wykorzystywanych w ich działalności. Można zatem śmiało stwierdzić, że tłumacze mają co robić, a biura je zatrudniające muszą radzić sobie z coraz większą ilością spraw do opanowania.

Z pomocą przychodzą im jednak nowe technologie oraz nowoczesne oprogramowania, dedykowane właśnie biurom tłumaczeń. Jednym z najbardziej popularnych jest z pewnością XTRF. Czy jednak warto inwestować w to rozwiązanie? Bez wątpienia, każda złotówka przeznaczona na zakup tego oprogramowania okaże się dobrze wydaną. XTRF to profesjonalna automatyzacja pracy biur tłumaczeń, która przynosi im same korzyści. Dlaczego zatem nie ułatwić sobie zarządzania tak potężną machiną, jaką bez wątpienia są biura tłumaczeń?

Co zyskujemy korzystając z programu XTRF?

Pełna automatyzacja

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że we wszystkich firmach są takie czynności, które ciągle musimy powtarzać. Tak samo jest w tłumaczeniach, w których często mamy do czynienia z takimi samymi schematami dokumentów. Program XTRF pozwala nam na stworzenie szablonów, dzięki którym nie będziemy musieli za każdym razem generować identycznych dokumentów, co skróci czas naszej pracy. W każdym kolejnym akcie małżeństwa czy dokumentach dotyczących sprowadzonych pojazdów, wystarczy zatem wpisać odpowiednie dane.

program XTRF

Bazy słownictwa

Korzystanie z oprogramowania XTRF to ogromne ułatwienie dla tłumaczy również pod względem możliwości tworzenia własnych baz słownictwa. Jest to niezwykle przydatne na przykład podczas przekładu dokumentacji medycznych lub sądowych, gdyż wiele sformułowań się w nich powtarza. A jeśli mamy je już w swojej bazie, praca staje się szybsza i znacznie łatwiejsza.

Bazy danych

Osoba odpowiedzialna za zarządzanie całymi projektami, kontaktami z klientami oraz podwykonawcami również może wiele zyskać dzięki XTRF. Przy pomocy tego oprogramowania możemy tworzyć przejrzyste i obszerne bazy danych, dotyczące wszystkich zleceń, projektów, tłumaczy i rzecz jasna klientów. Dodatkowo, dokumenty i dane znajdujące się w takim systemie są dostępne jednie dla wskazanych osób, a zatem są całkowicie bezpieczne.

Kontrola nad sprawami finansowymi

Osoby zarządzające biurami tłumaczeń na pewno ucieszą się również z faktu, iż oprogramowanie XTRF jest w stanie skutecznie wesprzeć ich pracę związaną z finansami firmy. Program ten zdecydowania ułatwia planowanie budżetu, między innymi pozwalając na kalkulowanie dochodów. Dzięki niemu, możemy także sprawnie zarządzać fakturami oraz wszelkimi zaległymi płatnościami. Co ciekawe, dzięki XTRF będziemy także w stanie szybciej stworzyć skuteczne strategie sprzedażowe. A jak można się domyślić, mogą one realnie wpłynąć na pozyskanie przez firmę większej ilości zleceń.

Więcej na stronie www.xtrf.eu

Komentarze (0)

Zostaw komentarz