Z trzecią żoną założył rodzinę. Kim były partnerki Karola Strasburgera?

Udostępnij

Karol Strasburger był szczęśliwie żonaty z Małgorzatą Wremczuk. Ich związek od początku wzbudzał kontrowersje. Ludzie nie spodziewali się szczęścia w tym związku ze względu na 37-letnią różnicę wieku między aktorem, a jego ukochaną. Oni udowadniają, że wiek nie jest przeszkodą. Karol i Małgorzata pobrali się dwa lata temu. Mimo że wcześniej byli małżeństwem, nie zdecydowali się na powiększenie rodziny. Więcej na: https://spokeo.pl/

Starszy od niego o 37 lat Karol Strasburger jest obecnie żonaty z Małgorzatą Wremczuk. Kobieta początkowo była menadżerką prowadzącego "Familiady". Z wiekiem coraz bardziej angażowała się w jego sprawy. Małgorzata szybko znalazła wspólny język z Karolem i potrafili się świetnie porozumieć. Nie tylko na poziomie zawodowym, ale i indywidualnym. 2018 W 2018 roku Strasburger i Weremczuk otwarcie przyznali, że są parą. Pobrali się 19 sierpnia 2019 roku, a rok później na świat przyszła córka o imieniu Laura.

Jakie były kobiety Karola Strasburgera?

Małgorzata Weremczuk była jeszcze mężatką, gdy zaczęła pracować dla Strasburgera. Jej małżeństwo zakończyło się rozwodem. Aktor był również dwukrotnie żonaty.

Pierwszą żoną Karola Strasburgera była Barbara Burska, aktorka teatralna i filmowa. To właśnie ona namówiła Karola Strasburgera na studia aktorskie. Ich wspólne szczęście nie trwało jednak długo. Barbara Burska i Karol Strosburger rozwiedli się, ale do dziś pozostali bliskimi przyjaciółmi. - To był wspaniały okres, ale trzeba przyznać, że byliśmy wtedy małżeństwem... z dwójką dzieci. Aktorka powiedziała, że choć krótko byliśmy małżeństwem, to przyjaźnimy się do dziś.

Burska w 1971 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Była stałą bywalczynią kilku warszawskich teatrów. Występowała m.in. w Teatrze Ludowym i Narodowym, Teatrze Na Woli i Teatrze Kwadrat. Wystąpiła również w kilku popularnych polskich serialach telewizyjnych. Widzowie najlepiej pamiętają ją z "Daleko od noszy" i "Woli", a także "13 posterunku" i "Chłopów", a przede wszystkim z "Misji", gdzie wcieliła się w rolę Ireny Ochodzkiej.

Karol Strasburger ożenił się po raz drugi z rzędu w 1981 roku. Tym razem ożenił się z Ireną Morcinczyk. Poznali się na imprezie u wspólnych znajomych. Widać było, że mają podobne zainteresowania i poglądy. Karol i Irena wspólnie uprawiali sport, w tym narciarstwo, dużo podróżowali. Kochali też życie pełnią życia. Lubili ze sobą przebywać i byli bardzo dobrymi przyjaciółmi. Nie zdecydowali się na założenie rodziny.

Ich szczęście w 2013 roku gwałtownie zakończyła śmierć kobiety. U Ireny Strasburger w 2011 roku zdiagnozowano raka szpiku kostnego. Jej bóle pleców nasilały się z każdym miesiącem. W 2013 roku mąż Karol Strasburger przegrał walkę z chorobą. Zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia. We wzruszającym wywiadzie dla "Faktu" aktor podzielił się swoją żałobą i tym, jak radzi sobie ze stratą osoby, którą najbardziej kochał. Miał nadzieję, że mimo poczucia ogromnej straty, uda mu się ponownie odnaleźć miłość. - Wierzę w miłość i w to, że znów ją znajdę. Życie bez miłości jest straszne. To nie znaczy, że 60-latkowie nie mogą kochać 20-latków. Może jest to miłość dojrzalsza. Oni mają prawo się kochać! W 2016 roku aktor podzielił się z nami swoimi przemyśleniami.

Czytaj więcej plotek.

ślub

Karol Strasburger założył rodzinę dopiero ze swoją trzecią żoną.

Małgorzata Waśczuk była wsparciem dla żony aktora, gdy ta zachorowała na raka. W grudniu 2013 roku zmarła jego ukochana żona. Karola Strasburgera ogarnęła rozpacz i miał problem z organizacją czasu pracy. Nie miał głowy do odpowiadania na maile. Małgorzata była wtedy jego menadżerką. Stali się bliższymi przyjaciółmi i zakochali się w sobie.

Aktor znalazł miłość i postanowił powiększyć swoją rodzinę. W sierpniu 2019 r. Karol Strasburger ożenił się z ukochaną Małgorzatą Wremczuk. Ich życie wywróciło się do góry nogami zaledwie kilka miesięcy później. W listopadzie 2019 roku na świat przyszła ich córeczka, Laura. Wiele kontrowersji wzbudzał fakt, że Strasburger miał 72 lata, gdy po raz pierwszy został ojcem. Szczęśliwi rodzice nie przejmowali się opiniami obcych ludzi. Wszyscy byli zgodni, że dziecko pojawiło się w odpowiednim momencie ich życia. 2020 Strasburger gościł w "Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman, Marcin Prokop i Strasburger rozmawiali o jego wieku. Stwierdził, że wiek to w dużej mierze stan psychiczny.

- Nie chcę być osobą, która jest za stara i zamknięta w puszce. To jest nieprawda. Każdy z nas się starzeje. Z drugiej strony uważam, że młodość to bardziej stan umysłu. Wszystko jest w porządku, jeśli zdrowie nie przeszkadza. Karol powiedział, że jego psychika i sposób patrzenia na świat i życie są dużo młodsze niż wtedy, gdy miał dwadzieścia pięć lat. Karol powiedział również, że nikt nie wie, jak długo będzie mógł żyć na świecie i jak zdrowy będzie. To nie jest tak, że nie myślę o tym. Nie ma nikogo, kto byłby naprawdę wieczny. To prawda, że starszy człowiek ma większe szanse na odejście z tego świata niż młodszy, ale bywa różnie. Strasburger wyznał, że nie bierze tego pod uwagę i nie uważa tego za ocenę mojej moralności czy zachowania.

Zobacz więcej: https://spokeo.pl/radio

Komentarze (0)

Zostaw komentarz